Çiftçioğlu Grup

Çiftçioğlu Grup, 2 kardeş tarafından 1996 yılında Ankara’da kurulmuştur. Daha sonra Otomobil alış satış şirketlerimiz de katılarak Çiftçioğlu Grup haline dönüşmüştür. Özellikle inşaat sektöründe çeyrek asra yaklaşan çalışma hayatında firmamız; yaşam kalitesini arttıran, güvenli ve son teknolojiyi içeren yaşam alanları üretmiştir. Bu şekilde çok miktarda orta ve büyük ölçekli konut ve işyeri projelerine imza atmıştır.

Çiftçioğlu Grup İnşaat, kuruluşundan beri profesyonel, yaratıcı, dürüst ve kaliteden ödün vermeden istikrarlı bir büyüme göstererek inşaat dünyasında saygın bir yer edinmiştir.

Türkiye’nin en iyi mimarlık firmalarından Evrenol Architects ile çalışan, Ankara’nın sayılı gayrimenkul firmalarından biridir. Projelerinde iç ve dış mekanların yanı sıra kapı kollarından dış mekan peyzajına kadar en ince ayrıntılarda bile tasarımı ön planda tutmaktadır.

Müşteri talepleri doğrultusunda, yaşayan insanların mutlu olacağı mekanlar üretmektedir. Satış ve tanıtım ekibimizle koordineli olarak proje ekibimiz, müşteri özeleştirilerini göz önünde tutarak sürekli gelişimi sağlamaktadır.

Ankara ve Antalya’da Konut projelerine devam eden firmamız, Bodrum’da da lüks segmentte üretime başlamıştır.

Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimi, güçlü idari ve mali gücü ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir.

Misyon

Dürüstlükten ve kaliteden ödün vermeden dünya standartlarında gelişen inşaat teknolojilerini takip ederek yaşayanların mutlu olacağı projeler üretmek,

Her zaman deneyimli, eğitimli, kendi alanlarında uzman personel ile önce iş sağlığı ve güvenliği konusunda örnek bir firma olmak ve “Müşteri daima haklıdır!” politikası ile de %100 müşteri memnuniyeti sağlamak,

Mazeretlere sığınmadan projelerini zamanında zamanında tamamlamak,

İnsanların hem yuva hem de sosyal, sportif ve kültürel ihtiyaçlarını ve müşteri özeleştirilerini göz önünde tutarak sürekli gelişimi sağlamaktadır.

Vizyon

İnsanın doğa ile bağını koparmadan; kaliteden, estetikten ve teknolojiden ödün vermeden, mimariyi en kullanışlı şekilde planlayarak ergonomik yaşam alanları üretmektir.